Mamma Mia!

Magda i Sergio

Chętnie powitamy Ciebie i Twoją rodzinę.

   Kto myśli o Włoszech, myśli o słońcu, morzu, plaży, ładnych ubraniach, samochodach i dobrym jedzeniu, pizzy i makaronach, ale Włochy mają o wiele więcej do zaoferowania pod względem jedzenia. Ta kuchnia jest bardzo różnorodna i sezonowa. Dużą wagę przywiązuje się do stosowania świeżych składników. Zwłaszcza prostota dań, często z zaledwie kilkoma składnikami, w których proporcje są starannie wyważone, jest typowa dla kuchni włoskiej.
     Każdy obszar ma swoje specjały i lokalny smak. Kuchnia włoska jest znana w wielu krajach i naśladowana jest na całym świecie. Na arenie międzynarodowej istnieją pizzerie, a w wielu gospodarstwach domowych wytwarzane są dania z makaronu oparte na włoskiej kuchni.
    Co powiesz na bruschetta z aperitifem? Miękki smak chleba ciabatta, wzbogacony o bogaty aromat czosnku i delikatne zioła, trafił do wielu domów. Przystawki takie jak carpaccio lub talerz szynki parmeńskiej z melonem i białym lub czerwonym winem można znaleźć w wielu menu. Risotto lub pyszne dania z pieca, takie jak lasagne 
lub mniej znane cannelloni, należą do bardziej obfitych dań kuchni włoskiej.  Odświeżające lody to idealny sposób na zakończenie posiłku w wygodny i smaczny sposób.
    Ser i wino odgrywają główną rolę w prawdziwej włoskiej kuchni. Kraj ten ma wiele serów i win z własnym regionalnym znakiem jakości. Ponadto kawa odgrywa kluczową rolę w życiu włoskim. A zwłaszcza espresso i Cappuccino, które pochodzą z Włoch.
   Jeśli chcesz także skosztować włoskiej kuchni, to
Mamma Mia to miejsce, w którym mama się rodzi z pasji do wszystkiego, co ma związek z włoską kuchnią. Kiedy skosztowałem tego, co ma do zaoferowania włoska kuchnia, pomyślałem tylko jedno: "Chcę to zrobić i każdy powinien móc jej spróbować". 
   To zainspirowało mnie do rozpoczęcia gotowania włoskiego, a następnie podzielenia się nim z innymi. Pochodzę z Włoch i pochodzę z jednego z najsłynniejszych regionów Włoch, w tym Toskanii, od lat działam jako szef włoskiej kuchni w Belgii.

      Magda i ja chcemy, abyś cieszył się autentyczną włoską kuchnią 
z wszystkimi jej zapachami i smakami.
     Mamma Mia przedstawia także autentyczne włoskie produkty.Dobre produkty do gotowania są przecież podstawą do pysznego dania. Kuchnia włoska znana jest z prostoty, ale niezbędne jest stosowanie wysokiej jakości produktów.